Casa Caraguatatuba Praia Martim De Sa
| Δωρεάν Wi-Fi Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Αθλητικές δραστηριότητες Wind surfing Κατάδυση Ψάρεμα Πεζοπορία |
| Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Caraguatatuba Praia Martim De Sa διαθέτει βεράντα και απέχει 3 χλμ. από την Παραλία Praia da Freira.
Η πλησιέστερη παραλία απέχει μόνο 7 λεπτά με τα πόδια από τη βίλα, ενώ το Θέατρο Mario Covas βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς.
Η παραθαλάσσια Casa Caraguatatuba Praia Martim De Sa διαθέτει μπάνιο με μπιντέ, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Επίσης, προσφέρονται ανέσεις, όπως στεγνωτήρας μαλλιών.
Εκτός από εξοπλισμένη μικρή κουζίνα, το παραθαλάσσιο κατάλυμα προσφέρει επίσης τραπεζαρία. Οι επισκέπτες επίσης μπορούν να χρησιμοποιήσουν παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο για να μαγειρέψουν το γεύμα τους. Οι επισκέπτες έχουν τη δυνατότητα να γευματίσουν στο Jane's Sorvetes, που είναι σε απόσταση 1 χλμ. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο στο κατάλυμα είναι Περιφερειακό Sao Jose dos Campos, που βρίσκεται σε απόσταση 90 χιλιομέτρων.
- Αεροδρόμια
- Περιφερειακό Αεροδρόμιο Sao Jose dos Campos87 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ασφάλεια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Wind surfing
- Κατάδυση
- Πεζοπορία
- Ψάρεμα
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στις εγκαταστάσεις της η Casa Caraguatatuba Praia Martim De Sa;
Οι πελάτες της η Casa Caraguatatuba Praia Martim De Sa μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Περιφερειακό Sao Jose dos Campos από η Casa Caraguatatuba Praia Martim De Sa;
Η Casa Caraguatatuba Praia Martim De Sa απέχει 90 χλμ. από το Περιφερειακό Sao Jose dos Campos. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Casa Caraguatatuba Praia Martim De Sa;
Οι τιμές σε η Casa Caraguatatuba Praia Martim De Sa κυμαίνονται από 52$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η παραθαλάσσια βίλα;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια σε η παραθαλάσσια βίλα.